TEKNOLOJİ ŞİRKETLERİ
YÖNETİM DANIŞMANLIĞI VE EĞİTİM
HİZMETLERİ
TEKNOLOJİ TABANLI
GİRİŞİMCİLER İÇİN İŞ GELİŞTİRME
MENTORLÜĞÜ
SATIŞ EKİBİ
KURULUM & SAHA
YÖNETİMİ
SANAYİDE
YAZILIM & TEKNOLOJİ
SEÇİMİ
TEKNOLOJİ TRANSFER
OFİSLERİ & TEKNOPARKLAR İÇİN
İŞ GELİŞTİRME
YATIRIMCI
BULMA & DEVLET
DESTEKLERİ
YAZILIM-BİLİŞİM
SEKTÖRÜNDE SATIŞ PAZARLAMA
& İŞ GELİŞTİRME
KARİYER
PLANLAMA &
İÇ GİRİŞİMCİLİK
KEY OF CHANGE

Key of Change Nedir?

Key of Change, Türkiye’de sadece yazılım ve teknoloji sektörüne özelleştirilmiş iş modelleri geliştirip bununla ilgili eğitim, danışmanlık ve mentor hizmetleri veren bir kurumdur. 2012 Haziran ayında İstanbul’da hayata geçmiş, teknoloji tabanlı işletmeleri ve girişimleri, sanayi ile işbirliği içinde olmasını sağlayacak hizmetler sunan bir girişimdir.

Yazılım sektörü haber yayını
2000+
Seminer ve eğitim
150+
Makale
100+
 
Kurumsal müşteri
80+
Linkedin 35 farklı yetenekte onay
1000+
Yazılım sektörü yöneticisi tarafından takip
4000+
 
Resmi referans mektubu
80+
Ödül
35+
Yıl tecrübe
17
 
Müşteri memnuniyeti
%99
Dijital ziyaretçi
60000+
Özel eğitim içeriği
100+

 

 


Biz hem teknoloji üreten hem de teknoloji ve yazılıma ihtiyaç duyan işletmelere danışmanlık hizmetleri geliştiriyoruz. Buna istinaden üniversiteler, teknoloji transfer ofisleri, teknoparklar, sivil toplum kurumları, OSB’ ler, sanayi/ticaret odaları, kuluçka merkezleri, yatırım ağları, kamu teşvik kurumları ve uluslar arası işbirliği sağlayan çözüm ortakları gibi tüm eko sistem oyuncuları arasında köprü vazifesi görüyoruz.

Uzmanlık alanımız ar-ge ve yazılım şirketleri gibi teknoloji tabanlı şirket ve girişimler için; iş geliştirme, ihracat, ticarileştirme, satış, pazarlama, iş modeli üretimidir. İçerikleri tarafımızdan hazırlanmış 100 den fazla özel eğitimi mevcuttur. Tubitak mentor havuzunda da ‘teknoloji tabanlı işletmeler için iş geliştirme mentoru’ ünvanı ile yer aldığımız gibi kamu ve özel kurumlar ile ekonomi bakanlığı, kalkınma ajansı, tubitak, kosgeb, ur-ge vb. devlet teşvikleri ile de birçok proje gerçekleştirdik. 30 civarı teknopark ve teknoloji transfer ofisi ile çalışarak 100 den fazla eğitim ve seminer düzenledik.

Sosyal sorumluluk projesi olarak yaklaşık 3 yıldır üniversitelerde iç girişimcilik ve kariyer planlama seminerleri düzenliyoruz.Yaklaşık 40 üniversitede 9000 öğrenciye ulaştık. 35 den fazla ödül aldığımız bu üniversitelerde amacımız yeni kuşaklara farklı düşünme ve yaratıcılık becerilerini kazandırmak, istihdama katkı sağlamak.

Bu çalışmalara destek olmak adına da sanayi de teknoloji kullanımının yaygınlığını arttırmak için işletmelerde farkındalık ve büyüme eğitimleri düzenliyoruz. Bu sayede neden teknoloji ve yazılıma yatırım yapmalılar konusunda bilinçlendiriyoruz.

Belli bir olgunluğa gelmiş ve yeni pazarlar arayan yazılım şirketleri için çeşitli modeller ile ihracat yapmalarına olanak sağlıyoruz. Bu şirketlere; ürünlerinin satışından, iş ortağı bulunmasına, yurtdışında ofis açmaktan uluslar arası teşviklere kadar geniş bir yelpazede destek sağlıyoruz.

Key of Change - Yazılım Satışı ve Yönetimi Eğitimi

Son yıllarda girişimcilik önemli bir yer edindi. Ülkemizde, bizde bu sistemi ciddi bir şekilde destekliyoruz. Bir çok teknoloji transfer ofisi ve kuluçkalarda yer alan girişimcilere mentorluk yapıyoruz. Ayrıca bu kurumlarda Tubitak 1512 girişimci destek programı kapsamında girişimci seçim jurisi olarak yer alarak sisteme destek veriyoruz. Sonraki adımlarda belli seviyeye gelmiş girişimlere çeşitli fon yada yatırımcılar bularak büyümelerine yardımcı oluyoruz.

Şu anda 80’ nin üzerinde kurumsal müşteriye ulaşmış ve %99,9 müşteri memnuniyeti sağlamış durumdayız. Eğitimlerin yanı sıra uzun dönemli danışmanlık verdiğimiz sektörün lider firmaları da yer almaktadır. Sektörde 4000’nin üzerinde yönetici ile bağlı bulunduğumuz gibi bu networke yüzlerce sektörel haber ilettik. Bu sayede sektörel hafızayı dinç tutuyoruz.

 

site design & technology
SLC Web Mühendisliği
www.slc.com.tr